Jack a obři (2013) online ke shlédnutí

Přehrát zdarma a pohodlně po internetu film Jack a obři. Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma přehrát nové výpravné fantasy Jack a Obři, které natočil režisér Bryan Singer. Je to dobrodružný výpravný velkofilm, který v sobě kombinuje drama, fantasy a romantiku. Je to film o mladíkovi Jackovi, který musí žít ve světe pod tyranií zlých obrů.

Přehrát pohodlně a zdarma film Jack a obři. Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a hlavně naprosto zdarma pustit nové velkolepé fantasy a to americký snímek Jack a obři.

Film vypráví příběh mladého farmářského dělníka Jacka. Ten čirou náhodou otevře bránu dělící náš svět od hrůzostrašných obrů. Vyvolá tak strašlivou válku, která začala už kdysi dávno za prastarých časů. Obři po dlouhých staletích vtrhnou na Zemi a snaží získat zpět území, o která v minulosti přišli.

Mladý Jack se jim v tom snaží zabránit a je tak přinucen vybojovat nejtěžší bitvu svého života. Cítí vinu za to co svým nedopatřením způsobil, zároveň ale ukáže, že jí je schopen čelit nejenom jako dospělý muž, ale jako hrdina!

V boji za království, jeho obyvatele a lásku statečné princezny čelí nezadržitelnému přívalu válečníků, o kterých si až dosud myslel, že existují pouze v legendách.

Sám Jack se díky tomu stane jednou takovou legendou. A snad se mu i podaří vybojovat zase klid a mír pro svůj svět. To už ale ostatně můžete posoudit sami a to naprosto jednoduše tak, že si film Jack a obři, který jsme tu pro vás připravili online ke shlédnutí prostě pustíte!