Film Pod jednou střechou (2010) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí romantický film Pod jednou střechou (2010). Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma pustit americký film Pod jednou střechou (Life As We Know It). Je to film o majitelce občerstvení Holly a sukničkáři Ericovi. Tidle dva se už od prvního okamžiku nemají rádi. Jediné, co je spojuje, je láska k jejich malé kmotřence. Roční holčička ale nenadále přijde o rodiče. A duo Holly a Eric se dozvídá nečekanou novinu. Budou z nich opatrovníci.

Přehrát film Pod jednou střechou. Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma online přehrát film Pod jednou střechou natočený v roce 2010.

Holly Berenson je začínající cateringová podnikatelka a Eric Messer úspěšný ředitel sportovní sítě. Jejich první rande dopadlo katastrofálně. Vše, co mají ti dva společného, je jejich vzájemná nelibost a láska ke kmotřence Sophii. Když dívčiny rodiče zahynou při tragické autonehodě, Holly a Eric se dozvídají nečekanou novinu: v případě nepředvídatelné katastrofy je jim svěřena do opatrovnictví.

Po prvním šoku se postaví k situaci odvážně čelem a přestěhují se k malé kmotřence. Díky přátelským sousedům se učí, jak se dobře starat o dítě. Dokonce i sociální pracovnice je pochválí. Po čase všichni tři tvoří téměř dokonalou rodinu. A Holly zjišťuje, že Erik je i zábavný a dobr osrdečný.

Všímavým sousedům neujde, že se do sebe Erik a Holly zamilovali. Jenže Erikovi nabídnou povýšení ve Phoenixu a on neví, jestli dát přednost rodině, nebo kariéře. Rozcházejí se a Holly má zlomené srdce. Ne nadlouho, v její blízkosti je totiž pohledný pediatr.

Pusťte si snímek Pod jednou střechou. Určitě se budete dobře bavit! Tak si to užijte.